Tworzysz strony internetowe? Zgarnij rabat na pierwszy miesiąc!

Zajmujesz się tworzeniem stron internetowych? Umiesz dobrać odpowiednie oprogramowanie, dostosować jego wygląd, zainstalować i skonfigurować odpowiednie wtyczki, a do tego całość uzupełnić treścią?

Jeśli tak – to świetnie!

Wpadnij do nas, zadzwoń i umów się na spotkanie, albo napisz do nas, że chcesz móc wystawiać faktury za swoje realizacje, budować doświadczenie biznesowe, a do tego działać na rynku całkowicie legalnie i rozliczać się zgodnie z przepisami ze swojej działalności.

To wszystko i jeszcze więcej możesz mieć dzięki naszym kompleksowym usługom, bez konieczności rejestracji i zgłaszania własnej działalności. A do tego: księgowość, kadry, obsługa prawna, system faktur…

Zgłoś się w czerwcu, a dodatkowo otrzymasz rabat 20% na pierwszy miesiąc funkcjonowania!

Tylko zgłaszając się w czerwcu możesz korzystać z naszych usług przez pierwszy miesiąc z rabatem 20% od podstawowej ceny pakietu. Wystarczy, że do 30.06.2019r. podpiszesz z nami umowę, ze startem najpóźniej od lipca, a jeśli założony przez Ciebie startup wpisuje się w nasza promocję, nasz rabacik naliczymy Ci sami, bez konieczności upominania się o niego. Takie rzeczy tylko u nas 🙂

About the Author

Przemysław Wróbel

Od 2008 roku związany z promocją przedsiębiorczości, współrealizator wielu projektów szkoleniowo-doradczych dla młodzieży.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Prywatnie majsterkowicz - amator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *