Święto Dobrych Rad 2019

13.06. Święto Dobrych Rad

Jak przyjmujecie dobre rady? Czasem chyba warto kogoś posłuchać jeśli ma rację i zwyczajnie chce dobrze. Oczywiście pod warunkiem, że takie porady są przekazywane z uprzejmością i przede wszystkim – dają wybór, a nie stanowią narzuconych rozwiązań.

My też mamy zbiór kilku fajnych rad dotyczących własnej działalności. Chcesz z nich skorzystać? Wpadnij do naszego biura, zadzwoń, albo napisz do nas – porozmawiamy o tym, co chcesz robić i jak my możemy Ci w tym pomóc. Nasz pakiet usług czeka na Ciebie 🙂

 

Święto Dobrych Rad 2019
Święto Dobrych Rad 2019

#inkubator #startup #firmabezzus #firmadlakazdego #firmadlakażdego #wlasnafirma #wlasnybiznes #pomyslnabiznes #własnafirma #własnybiznes #pomysłnabiznes #business #biznes #lepszybiznes #pracazpasja #pracakielce #kielce #miastokielce #swietokrzyskie #świętokrzyskie #pracujdlasiebie #motywacja #motywacjadodzialania #dreamcometrue #świętanietypowe #dobrerady #dobrarada

About the Author

Przemysław Wróbel

Od 2008 roku związany z promocją przedsiębiorczości, współrealizator wielu projektów szkoleniowo-doradczych dla młodzieży.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Prywatnie majsterkowicz - amator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *