Światowy Dzień Żonglowania

14.06. Światowy Dzień Żonglowania

Lubicie żonglerkę? Sprzętu do takiej zabawy jest mnóstwo, a bardziej zaawansowani „bawią się” z ogniem.

Co więcej, niektórzy nie potrzebują specjalnego sprzętu – zmieniają telefony, inni torebki, czy buty 😀 Albo oferty usług, z których korzystają.

Jeśli wśród Twoich bolączek jest poszukiwanie obsługi Twojej firmy – już nie musisz żonglować ofertami. Skorzystaj od razu z najlepszej – Fundacja Firma Dla Każdego, z możliwością prowadzenia pełnej obsługi kadrowej, księgowej, prawnej, bankowej, formalnej… Zapraszamy!

A jeśli masz pomysł na działalność związaną z tworzeniem stron internetowych – poszukaj naszej specjalnej oferty na czerwiec i zgarnij fajny rabat na pierwszy miesiąc działania w ramach najlepiej ocenianego inkubatora przedsiębiorczości w Polsce 🙂 Szczegóły w starszych postach.

 

Światowy Dzień Żonglowania
Światowy Dzień Żonglowania

#inkubator #startup #firmabezzus #firmadlakazdego #firmadlakażdego #wlasnafirma #wlasnybiznes #pomyslnabiznes #własnafirma #własnybiznes #pomysłnabiznes #business #biznes #lepszybiznes #pracazpasja #pracakielce #kielce #miastokielce #swietokrzyskie #świętokrzyskie #pracujdlasiebie #motywacja #motywacjadodzialania #dreamcometrue #świętanietypowe

About the Author

Przemysław Wróbel

Od 2008 roku związany z promocją przedsiębiorczości, współrealizator wielu projektów szkoleniowo-doradczych dla młodzieży.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Prywatnie majsterkowicz - amator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *