Nasza lokalizacja

Biuro w Kielcach zlokalizowane jest w „PUCHATKU”, wybudowanym jako najnowocześniejszy Dom Towarowy w Kielcach, oddanym w 1971 roku. Lokalizacja w ścisłym Centrum miasta, przy głównym deptaku (ul. Sienkiewicza), w budynku znanym w regionie, pozwala na łatwe znalezienie Biura. Bliskie sąsiedztwo dużych węzłów komunikacji miejskiej ułatwia dotarcie na spotkanie. Sam budynek posiada duże ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich. Brak progów przy wejściu do budynku, czy lokali, a także winda, czy szerokie przejścia, są niewątpliwie dużymi ułatwieniami.

Biuro o powierzchni blisko 30mkw czynne jest w każdy dzień roboczy w godzinach 10-17. Wyposażone w kilka wygodnie rozmieszczonych stanowisk pracy, zarówno z komputerem, jak i dostosowane do pracy na własnym sprzęcie, szybki internet bezprzewodowy, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, projektor multimedialny, szeroki zakres materiałów biurowych i miejsce do przechowywania wyposażenia pozwala na wygodną pracę czy realizację spotkania, a własne zaplecze gospodarcze i sanitarne zapewnia komfort pracy.

Sprawdź, jak łatwo do nas trafić.

[gmap-embed id=”496″]

About the Author

Przemysław Wróbel

Od 2008 roku związany z promocją przedsiębiorczości, współrealizator wielu projektów szkoleniowo-doradczych dla młodzieży.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Prywatnie majsterkowicz - amator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *