Tworzysz kursy wideo? kuvi.pl

Dzięki kuvi.pl możesz w prosty sposób dzielić się swoją wiedzą, dosłownie sprzedając ją w formie szkoleń wideo, z podziałem na konkretne lekcje. Szybko, tanio i w jednym miejscu? Tak właśnie działa Compute Web Studio.

Sprzedając swoje kursy na kuvi.pl wiedz, że będą one promowane wśród już aktywnych użytkowników.

Aktualnie na kuvi.pl zarejestrowanych jest 22493 użytkowników.

W sieciach reklamowych promowane są wybrane kategorie kursów. Regularnie wysyłane są mailingi do użytkowników potencjalnie zainteresowanych wybraną tematyką kursów.

Jeśli dopiero zaczynasz tworzenie kursów nie musisz martwić się o zdobywanie pierwszych klientów. Dzięki kuvi.pl zaczniesz sprzedawać swoje kursy, nawet bez samodzielnej promocji.

kuvi.pl

Decydując się na pośrednictwo kuvi.pl w sprzedaży Twoich kursów, możesz decydować m.in. o:

  • wyłączności w dostępie do kursów w serwisie
  • aktualnych promocjach na szkolenia
  • udzielaniu gwarancji zadowolenia z zakupu

Sprawdź już dziś, jak proste może być dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami, z jednoczesnym czerpaniem zysków z raz zarejestrowanego materiału. Twórz kolejne szkolenia lub skup się na promowaniu już istniejących, aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

About the Author

Przemysław Wróbel

Od 2008 roku związany z promocją przedsiębiorczości, współrealizator wielu projektów szkoleniowo-doradczych dla młodzieży.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Prywatnie majsterkowicz - amator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *