Grafik pracy w 2 minuty? grafikionline.pl

Bez względu na to, czy zatrudniasz 5, 15 czy 250 osób – aplikacja pozwoli Ci planować i rejestrować czas pracy Twoich pracowników.

Serwis GrafikiOnline został założony w 2010 roku. Był to pierwszy tego typu serwis w polskim internecie. Od tego czasu zaufało nam wiele Osób, dla których Serwis stał się niezawodnym narzędziem do układania grafików. Rezultatem tej współpracy jest ponad 10 tysięcy utworzonych kont oraz 20 tysięcy wygenerowanych grafików pracy. Serwis zdobył zaufanie wielu małych i dużych firm. Są wśród nich placówki medyczne, gminne ośrodki, biura rachunkowe, zakłady produkcyjne, call-center, restauracje, hotele, sklepy i wiele innych.
grafikionline.pl

Najważniejsze cechy, które charakteryzują pracę z programem:

  • zgodność z prawem – aplikacja pilnuje, aby grafik był ułożony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • powiadomienia – jednym kliknięciem wysyłaj pracownikom wiadomość z informacją o zmianach, system może też automatycznie wysyłać wiadomość o nadchodzącej zmianie
  • bezpieczeństwo – szyfrowane przesyłanie danych dzięki certyfikatowi SSL i współpraca z nowoczesnych Data Center zapewniającym bezpieczeństwo powierzonych danych

Przetestuj demo, wykup pakiet na próbę albo zdecyduj się na dłuższą współpracą z rabatem. Wsparcie techniczne zawsze masz w cenie!

About the Author

Przemysław Wróbel

Od 2008 roku związany z promocją przedsiębiorczości, współrealizator wielu projektów szkoleniowo-doradczych dla młodzieży.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Prywatnie majsterkowicz - amator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *