Rozwijaj swój biznes tak, jak chcesz – obsługę zostaw nam

Własny biznes z Fundacją Firma Dla Każdego to tak na prawdę część naszej Fundacji. Nie rejestrujesz własnej firmy, więc omija Cię wątpliwa przyjemność wypełniania wszelkich formalności rozliczeniowych, sprawozdawczych, zgłoszeniowych… Tym zajmujemy się my jako podmiot faktycznie świadczący usługi.

Na Tobie spoczywa jednak znacznie większa odpowiedzialność. Odpowiedzialność za Twój sukces. Formalności, choć są niezwykle istotne i wręcz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, a dodatkowo zajmują mnóstwo cennego czasu, nie przybliżają Cię do osiągnięcia celu.

Co jest Twoim celem? Zarobienie kilku złotych w wolnym czasie po etacie? Sprawdzenie swoich umiejętności w realizacji klasycznego schematu „kupić taniej – sprzedać drożej”? A może stworzenie sobie pasywnego dochodu dzięki rozwinięciu usługi, którą możesz świadczyć niemal automatycznie?

Bez względu na to, jak odpowiesz na powyższe pytanie, musisz skupić się na tym, co przybliży Cię do realizacji planu. Zajmij się więc tworzeniem kursów, rysowaniem, grafiką, pisaniem treści, programowaniem, tworzeniem stron, handlem, działaniami promocyjnymi, tworzeniem ofert, poszukiwaniem zleceń…

Niezbędne minimum formalności, jakie na Tobie spoczywają, to dokumentowanie sprzedaży i gromadzenie dowodów zakupu. Dostarcz nam swoje dokumenty raz w miesiącu, a resztę zrobimy za Ciebie.

About the Author

Przemysław Wróbel

Od 2008 roku związany z promocją przedsiębiorczości, współrealizator wielu projektów szkoleniowo-doradczych dla młodzieży.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Prywatnie majsterkowicz - amator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *