Twoje biuro zawsze tam, gdzie Ty

Własna firma to wolność dbania o swoją przyszłość.

Ale to także konieczność wskazania adresu wykonywanej działalności. Najczęściej wybieranym adresem jest… adres domowy. To oczywiste: tu mieszkam, tu przebywam najdłużej, więc tu zarejestruję swoją firmę.

Pomijając kwestie lokalnych podatków od nieruchomości, w których prowadzona jest działalność, są jeszcze inne przeciwwskazania. Niezapowiedziane wizyty Klientów, dostawy, reklamacje, marketerzy i przedstawiciele, często dosłownie atakujący nas w domu, nawet w czasie wolnym – bo skąd mają wiedzieć, że dziś masz wolne, a jutro pracujesz? A czy wyobrażasz sobie, że w czasie obiadu wpada do Ciebie zdyszany Klient potrzebujący projektu ulotek, strony internetowej, albo grafiki „na wczoraj”?

Fundacja Firma Dla Każdego proponuje Ci dużo lepsze rozwiązanie.

Działaj, gdzie chcesz – w wynajętym biurze, w domu, samochodzie, na ławce w parku, albo od jednego spotkania do drugiego w ulubionej kawiarni z dostępem do sieci. Decydując się na nasze usługi, masz niejako „narzucony” jeden główny adres – jest nim siedziba naszej Fundacji. To ten adres pojawia się w danych do faktury, na te dane dokonujesz zakupów, te jedyne dane używane są we wszelkich kontaktach formalnych.

Sprawdź, jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą Firma Dla Każdego!

About the Author

Przemysław Wróbel

Od 2008 roku związany z promocją przedsiębiorczości, współrealizator wielu projektów szkoleniowo-doradczych dla młodzieży.
Absolwent Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
Prywatnie majsterkowicz - amator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *